Vyberte si z našich služeb a dejte nový impulz vašemu podnikání.

Podnikatelské poradenství

Home Naše služby Podnikatelské poradenství

Podnikatelské poradenství

Rozjíždíte podnikání nebo přemýšlíte své podnikání posunout na další úroveň? Potřebujete pomoc se založením firmy, plánováním a řízením svého byznysu? Pak využíjte naše podnikatelské poradenství!

S čím můžeme pomoci?

Naše služby jsou zaměřené na poskytování kvalitního poradenství a podpory pro malé a střední podniky. Pomůžeme vám s plánováním a strategií vašeho byznysu, vytvořením finančních plánů a rozpočtů, řízením rizik a optimalizací vašeho fungování.

Založení firmy

Plánování a strategie

Finanční plánování

Tréningové programy

Mentoring

Optimalizace riziik

Naše podnikatelské poradenství také zahrnuje mentoring a tréninkové programy pro vaše zaměstnance, což vám pomůže zlepšit výkonnost vaší firmy a posílit vaši konkurenceschopnost na trhu.

Kontaktujte nás ještě dnes a dozvíte se více o tom, jak naše podnikatelské poradenství může pomoci rozvíjet vaše podnikání a dosáhnout vašich cílů!

Reference

  • KOSEMO Moravia s.r.o.
  • VIC Group

Servisní a montážní firma sídlící ve městě Šlapanice u Brna. Firma byla založena v roce 2011 servisními techniky s dlouholetou zkušeností v oblasti vytápění.

Máte na nás dotaz? Volejte.

+420 777 550 464

info@avando.eu

avando s.r.o.

Od roku 2007 nabízíme služby podnikatelům a firmám v oblasti zakládání společností, ekonomickém a podnikatelském poradenství, marketingu a v oblasti realitních služeb.
*